JOHTOKUNTA

 JOHTOKUNTA 2017

TehtäväNimiSähköpostiosoitePuhelinnumero

Puheenjohtaja

Katja Kuula
 
katja.kuula@pp.inet.fi
 
040 5626994
 
Varapuheenjohtaja
Joukkuevoimistelun valmennusryhmät
Kaisa-Kerttu Peltolakaisakpeltola@gmail.com
 
040 8471450
 
Joukkuevoimistelun valmennusryhmät
 
Pia Levander
 
pia.levander@sakyla.fi
 
050 5111668
 
Lasten ja nuorten harrasteryhmät
Sinettivastaava
Katja Kaunisto
 
kj.kaunisto@gmail.com
 
044 5772434
 
Lasten ja nuorten harrasteryhmät
 
Johanna Jalava
 
johanna.jalava@huittinen.fi
 
050 3608622
 
Taitoluistelun ryhmät
 
Gerli Masur
 
gerli.masur@sakyla.fi
 
050 4338586
 
Salivuorovastaava
 
Annukka Anttila
 
annukka.anttila@sakyla.fi
 

050 5238102
 

Aikuisten ryhmät
Priima-vastaava
   
MUUT VASTUUHENKILÖT
Tiedotus
 
Anu Alasmäki
 
anu.alasmaki@luukku.com
 
0500 834073
 

 

SäNv:ssä toimii myös TAITOLUISTELUJAOSTO, joka vastaa taitoluistelun järjestämisestä.

 

Mikäli olet kiinnostunut toimimaan johtokunnassa, olethan yhteydessä puheenjohtajaan!
Mitä enemmän meitä on, sen tehokkaammin saamme toimittua seuran parhaaksi!

 

Voit ottaa yhteyttä myös sähköisesti johtokuntaan >>


JOHTOKUNTA 2014

Vappu Riitinki, Kaisa-Kerttu Peltola, Anne-Mari Lähteenmäki, Katja Kuula, Inka Mattila, Annukka Anttila ja Katja Kaunisto
kuvasta puuttuu: Kirsti Säteri ja Tarja Mäki


JOHTOKUNTA 2011

Kaisa-Kerttu Peltola, Inka Mattila, Anu Alasmäki, Helena Orre, Hanna Railo-Simula ja Heini Leván